Pöördumine keskusesse

Lgp. Mähe perearstikeskuse patsient.

Helistades perearstikeskusesse telefonil 623 8002, palume öelda selgelt oma nimi ja kirjeldada lühidalt (1-2 lausega) pöördumise põhjus. Pöördumise põhjus tuleks öelda ka juhul, kui soovitakse arsti vastuvõtule. See aitab määrata vajadust kiiremaks või vähem kiiremaks arstivastuvõtule pääsemiseks ning aitab ka arstil paremini planeerida aega Teie probleemiga tegelemiseks.

Mõned probleemid võivad leida lahenduse telefonikonsultatsioonil või pereõe vastuvõtul. Meie personal on koolitatud hindamaks Teie probleemi olemust ja planeerima sellest lähtuvalt edasise tegevuse (kas siis arsti- või pereõevastuvõtule, suunamise analüüsidele või lahendatakse probleem telefonikonsultatsiooni käigus). Elavas järjekorras ei toimu arsti ega õe vastuvõttu.

Oma tervisemuresid võite arutada ka pereõega. Kiirete tervist puudutavate küsimuste korral palume ühendust võtta telefonil 623 8002. Pereõe poole võib pöörduda ka e-posti teel mahe@maheperearst.ee , kuid peab arvestama, et kuigi vastame esimesel võimalusel, võib see mõnel juhul võtta paar-kolm päeva aega.

Koduvisiit on erandlik visiidi vorm ja selle vajaduse otsustab vastavalt kaebustele arst. Koduvisiidi  soovist anda teada tööpäevadel hommikul kuni kell 11.00.

Tervete imikute plaaniline tervisekontroll toimub kolmapäeviti kella 13.00-16.00 ja neljapäeviti  kella 09.00-13.00.  Nendel aegadel  me perearstikeskuse ruumidesse haigeid patsiente ei oota.

Vereanalüüse võetakse elavas järjekorras igal tööpäeva hommikul kella 08.00-11.30.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH